79 Alternatives to e-albania.gov.al

Explore a diverse selection of alternative sites and similar platforms to e-albania.gov.al. Discover comparable services and features, and expand your online options. Upgrade your browsing experience with our comprehensive collection of alternatives.

Global Traffic Rank

176,180
264 / 1 day

Rank in Albania

20
92.2% Traffic Share

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

Visitors / Day*

45K
1.4M / month

Pageviews / Day*

179K
5.4M / month

Website Worth*

$605K

Revenue / Day*

$660
$20K / month
*estimated

Click here for a full domain report on e-albania.gov.al.

alprofitconsult.al

Global Traffic Rank

> 1M

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

smip.al

Global Traffic Rank

471,534

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

visionconsultingalbania.com

Global Traffic Rank

> 1M

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

loginalbania.al

Login Albania

Global Traffic Rank

> 1M

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

akshi.gov.al

Global Traffic Rank

192,247

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

tatime.gov.al

DPT

Global Traffic Rank

90,252

Rank in Albania

46

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

n/a
Discover sites like tatime.gov.al

balkanweb.com

Balkanweb.com - News24 - Kryesore | Lajm i fundit

Global Traffic Rank

53,507

Rank in Albania

7

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

Feb 2000
23 years old
Discover sites like balkanweb.com

merrjep.al

MerrJep.al ështe faqja më e re për njoftime të vogla në Shqipëri. Aty vijnë edhe persona privat dhe ndërmarrje kur duan të blejnë, shesin dhe ndërrojnë.

Global Traffic Rank

22,283

Rank in Albania

24

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

n/a
Discover sites like merrjep.al

qkb.gov.al

Qendra

Global Traffic Rank

627,799

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a
Discover sites like qkb.gov.al

panorama.com.al

Gazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme

Global Traffic Rank

20,582

Rank in Albania

34

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

n/a
Discover sites like panorama.com.al

e-albania.al

Global Traffic Rank

58,404

Rank in Albania

33

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

n/a
Discover sites like e-albania.al

syri.net

SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit.

Global Traffic Rank

71,647

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

Sep 2005
18 years old
Discover sites like syri.net

shpresa.al

Shpresa AL GROUP

Global Traffic Rank

463,563

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

aladini.al

Bli online cfare po kerkon: elektronike, tv, veshje, produkte per shtepine, produkte per femijet, te gjitha me nje klik larg.

Global Traffic Rank

630,043

Rank in Albania

94

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

bkt.com.al

Përfitoni nga shumëllojshmëria e ofertave nga BKT bank, përfshirë produktet bankare si, kredi per shtepi, kredi personale, depozita me norma të larta interesi, kartat e krediti, kembimi valutor…

Global Traffic Rank

387,306

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

n/a
Discover sites like bkt.com.al

lapsi.al

Home - Lapsi.al

Global Traffic Rank

171,012

Rank in Albania

278

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

neptun.al

Global Traffic Rank

595,424

Rank in Albania

275

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

bankofalbania.org

Albania's central bank. Providing information on the economy, financial system, and banking legislation.

Global Traffic Rank

336,290

Rank in Albania

193

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

njoftimefalas.com

Global Traffic Rank

595,483

Rank in Albania

60

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

Aug 2015
8 years old
Discover sites like njoftimefalas.com

bankacredins.com

Credins Bank | Ne flasim gjuhën tuaj

Global Traffic Rank

996,923

Rank in Albania

518

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

dailyxing.com

Xing

Global Traffic Rank

640,070

Rank in Albania

9

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

abcnews.al

Abc News - Lajmet e fundit

Global Traffic Rank

331,612

Rank in Albania

12

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

n/a
Discover sites like abcnews.al

shqiptarja.com

Shqiptarja.com - Media më e besueshme

Global Traffic Rank

66,133

Rank in Albania

25

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

May 2011
12 years old
Discover sites like shqiptarja.com

raiffeisen.al

Raiffeisen Bank - Lehtësojmë jetën tuaj!

Global Traffic Rank

305,515

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

njoftime.com

www.njoftime.com

Global Traffic Rank

698,139

Rank in Albania

164

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

opencorporates.al

Open Corporates Albania

Global Traffic Rank

567,768

Rank in Albania

474

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

tvklan.al

KLAN, TELEVIZIONI KOMBËTAR MË I MADH NË TERRITORET SHQIPFOLËSE.

Global Traffic Rank

174,503

Rank in Albania

12

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

n/a
Discover sites like tvklan.al

bkt-ks.com

Ballina - Banka Kombëtare Tregtare

Global Traffic Rank

> 1M

Rank in Albania

1,086

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

joq-albania.com

Krijuar më 5 shkurt 2010, joq-albania.com është platforma më e madhe e lajmeve unike, argëtuese dhe sociale në hapësirën shqipfolëse. Nga vijnë materialet? Nga ju dhe komuniteti. Përveç kësaj, ne lundrojmë kudo ku ka shqiptarë dhe ju sjellim nga andej më të mirën duke argëtuar qindra mijëra vizitorë në ditë.

Global Traffic Rank

234,271

Rank in Albania

59

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

Nov 2019
4 years old
Discover sites like joq-albania.com

megateksa.com

Bëje mirë, Bëje vetë | Megatek

Global Traffic Rank

491,659

Rank in Albania

185

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

monitor.al

Revista MONITOR, është revista e vetme ekonomike në tregun e Shtypit Shqiptar, në vitin e 15-të të botimit të saj. Botues: Media Union

Global Traffic Rank

442,273

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

top-channel.tv

Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live

Global Traffic Rank

58,275

Rank in Albania

26

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Safe

Registered

Mar 2001
22 years old
Discover sites like top-channel.tv

dosja.al

Dosja

Global Traffic Rank

441,492

Rank in Albania

116

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

sot.com.al

E perditshme e pavarur

Global Traffic Rank

69,676

Rank in Albania

81

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

duapune.com

duapune.com is an online Job matching Platform scalable for emerging countries, which helps employers find and hire the right skillful persona by using the state-of-art technology. The portal is founded in Albania and Kosovo, and currently it serves to the Albanian speaking markets, and beyond them. duapune.com is part of the-network, an international network of online job portals.

Global Traffic Rank

593,604

Rank in Albania

91

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

raiffeisen-kosovo.com

Individe

Global Traffic Rank

528,881

Rank in Albania

233

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

Feb 2003
21 years old
Discover sites like raiffeisen-kosovo.com

oranews.tv

Ora News - Te paret per lajmin e fundit.

Global Traffic Rank

69,373

Rank in Albania

132

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

Jan 2007
17 years old
Discover sites like oranews.tv

acp.al

ACP, Albanian Construction Portal, Portali i ndertimit, Kompani Ndertimi, Materiale Ndertimi, Projekte Ndertimi, Panaire Ndertimi, Lajme Ekonomike...

Global Traffic Rank

769,288

Rank in Albania

460

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

businessmag.al

Global Traffic Rank

> 1M

Rank in Albania

604

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

baboon.al

Baboon eshte aplikacion shqiptar ku porosisni ushqimin tuaj te preferuar nga kompjuteri, tablet apo celular ne nje kohe te shkurter dhe te sigurt.

Global Traffic Rank

> 1M

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

infrastruktura.gov.al

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë

Global Traffic Rank

> 1M

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

short24.pw

Global Traffic Rank

713,519

Rank in Albania

56

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

Mar 2016
7 years old

gazetacelesi.al

Global Traffic Rank

339,911

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

asp.gov.al

Global Traffic Rank

> 1M

Rank in Albania

701

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

n/a
Discover sites like asp.gov.al

anabelmagazine.com

Global Traffic Rank

380,898

Rank in Albania

17

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

Apr 2017
6 years old

vodafone.al

Personale | Vodafone

Global Traffic Rank

95,754

Rank in Albania

439

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

n/a
Discover sites like vodafone.al

filma24.ai

This domain may be for sale!

Global Traffic Rank

> 1M

Safety/Trust

Not Safe

Child Safety

Not Safe

Registered

n/a
Discover sites like filma24.ai

google.al

Search the world's information, including webpages, images, videos and more. Google has many special features to help you find exactly what you're looking for.

Global Traffic Rank

4,426

Rank in Albania

51

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

n/a
Discover sites like google.al

dyqan.taxi

DyqanTaxi | Blerje Online te sigurta ne Shqiperi dhe Kosove | Celulare, Veshje, Smartwatch, SmartBand, Aksesore, Atlete, Kepuce, Android tv Box, etj

Global Traffic Rank

> 1M

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

tirana.al

Faqja zyrtare e Bashkisë së Tiranës. Lajme, publikime, njotime, informacion për mundësi punësimi ose praktika në bashki, informacione mbi njësitë administrative, informacione mbi atraksionet e Tiranës.

Global Traffic Rank

980,955

Rank in Albania

1,587

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

n/a
Discover sites like tirana.al

ata.gov.al

The official news agency of the Republic of Albania

Global Traffic Rank

582,458

Rank in Albania

479

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

lajme.al

Kreu | Lajme.al

Global Traffic Rank

> 1M

Rank in Albania

1,023

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

gazetadita.al

Kreu - Gazeta Dita

Global Traffic Rank

80,108

Rank in Albania

245

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

n/a
Discover sites like gazetadita.al

gazeta-shqip.com

...e perditeshme e pavarur

Global Traffic Rank

167,909

Rank in Albania

173

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

njoftime.al

Njoftime.al is an Albanian website that provides a platform for publishing job, real estate, vehicle, and other goods and services for sale or rent.Njoftime.al offers a variety of search options to help users find the ads they are looking for. You can use the built-in search engine to search for specific ads or browse the available ad categories. Ad categories include jobs, real estate, vehicles, electronics, furniture, pets, and more. Users can also filter search results based on criteria such as geographical location, price, and other specific features.

Global Traffic Rank

191,802

Rank in Albania

261

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a
Discover sites like njoftime.al

gjirafa50.al

Dyqani me i madh dhe me i sigurte per teknologji ne Shqiperi. Bli online laptop, kompjuter, monitor, televizor e shume tjera - prano porosi kudo ne Shqiperi.

Global Traffic Rank

> 1M

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

albagame.al

Global Traffic Rank

631,172

Rank in Albania

5,564

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

faxweb.al

Global Traffic Rank

998,346

Rank in Albania

178

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

globe.al

Global Traffic Rank

762,073

Rank in Albania

1,299

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

finderal.com

Global Traffic Rank

981,314

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

Aug 2018
5 years old

reporter.al

Global Traffic Rank

920,401

Rank in Albania

462

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

gazetamapo.al

Ndikimi në debatin shoqëror dhe veprimtarinë e aktorëve shoqëror përmes përthyerjes së ngjarjeve dhe fenomeneve me interes publik është synimi kryesor i Gazetës

Global Traffic Rank

> 1M

Rank in the United States

139,921

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

tiranapost.al

TiranaPost

Global Traffic Rank

496,459

Rank in Albania

2,004

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

classlifestyle.com

Global Traffic Rank

593,213

Rank in Albania

14

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

Jun 2018
5 years old

bajrak.info

Global Traffic Rank

> 1M

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

gazetatema.net

Gazeta Tema - Gazeta me e lexuar shqiptare

Global Traffic Rank

21,792

Rank in Albania

14

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Not Safe

Registered

Apr 2003
20 years old
Discover sites like gazetatema.net

the-living-media.com

Global Traffic Rank

> 1M

Rank in Albania

230

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

Aug 2018
5 years old

bukinist.al

Libra online ne Shqip - Bukinist

Global Traffic Rank

697,499

Rank in Albania

311

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

n/a
Discover sites like bukinist.al

opendata.gov.al

Global Traffic Rank

> 1M

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

a2news.com

Global Traffic Rank

418,637

Rank in Albania

247

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

Apr 2016
7 years old

ualbania.al

Global Traffic Rank

986,554

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

telegrafi.com

Telegrafi - Portali me i madh me Lajme ne Shqip | Lajmet e fundit Shqip - Telegrafi

Global Traffic Rank

31,137

Rank in Albania

62

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

Nov 2006
17 years old
Discover sites like telegrafi.com

botasot.info

Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online

Global Traffic Rank

58,148

Rank in Albania

227

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

Sep 2006
17 years old
Discover sites like botasot.info

atp.gov.al

Global Traffic Rank

> 1M

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

gazetaexpress.com

Gazeta Express since going exclusively online, became number one media portal in the Balkans. Gazeta Express provides readers with the latest news, interviews, reports and trending social stories, in both Albanian and English language. Express has been and it is often referenced as a source of information in world’s media reports from Kosovo, such as New York Times, Time, The Economist, Associated Press, Reuters, etc.

Global Traffic Rank

59,243

Rank in Albania

68

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

dpttv.gov.al

Global Traffic Rank

> 1M

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

aleat.al

Home | e-Aleat

Global Traffic Rank

> 1M

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a

fsdksh.com.al

Informacion

Global Traffic Rank

> 1M

Safety/Trust

Safe

Child Safety

Unknown

Registered

n/a
Discover sites like fsdksh.com.al

dev.al

Global Traffic Rank

996,002

Safety/Trust

Unknown

Child Safety

Unknown

Registered

n/a